אודות כלל ביטוח אשראי

כלל ביטוח אשראי היא החברה המובילה בישראל בתחום ביטוח סיכוני אשראי. החברה פועלת משנת 1981, והיא מספקת למבוטחיה, מכל ענפי המשק, הגנה מפני חדלות פירעון של לקוחותיהם בארץ ובחו"ל ומפני הפסדים בגין אי-תשלום או פיגורים בתשלומים מצד לקוחותיהם. כמו כן, החברה מציעה ביטוח סיכוני סחר חוץ, המספק למבוטחים הגנה גם מפני סיכונים פוליטיים.
באמצעות פוליסת ביטוח האשראי של כלל ביטוח אשראי מקטינים מבוטחי החברה את הסיכון להיווצרותם של חובות אבודים, זוכים להגנה ביטוחית ומשפרים את יציבותם העסקית – וזאת על ידי העברת סיכוני האשראי לגוף מקצועי, ותיק ומנוסה.
כמו כן, מבוטחי החברה נהנים משיפור היכולת הפיננסית שלהם - באמצעות המחאת זכויות פוליסת הביטוח לבנק וקבלת מסגרות אשראי מוגדלות בהתאם לכך.
כלל ביטוח אשראי נמצאת בבעלות משותפת של כלל ביטוח (80%) ושל קבוצת Atradius (20%), מתאגידי ביטוח האשראי הגדולים בעולם. קבוצת Atradius מבטחת עסקאות שנתיות בהיקף של 300 מיליארד אירו ביותר מ-110 מדינות ברחבי העולם ומחזיקה במאגר מידע המנוהל  Online ומכיל נתונים על כ-45 מיליון חברות בפריסה עולמית.
שיתוף הפעולה של כלל ביטוח עם קבוצת Atradius מאפשר לחברה להעניק למבוטחיה מענה מעודכן ומקצועי, המתבסס על ידע וניסיון שנרכשו לאורך 75 שנות פעילות בעולם ביטוח האשראי הבין-לאומי.
לחברת כלל ביטוח אשראי ניתן דירוג אשראי Aa2 על ידי חברת מדרוג.

 

יתרונות ביטוח האשראי 

  • ביטוח האשראי הוא אמצעי יעיל המסייע לעסקכם להשיג צמיחה מתמשכת ובטוחה, וכן להתקשר עם לקוחות קיימים וחדשים תוך שמירה על רמת סיכון עסקי נמוכה
  • תפיסת ניהול סיכוני אשראי כוללת ומקיפה מאפשרת לכם, בנוסף לפיצוי כספי בגין חובות שלא שולמו, גם למזער הפסדים ולהגביר את חוסנכם הכלכלי
  • ביטוח האשראי שומר על סעיף 'חייבים' במאזן כסעיף פעיל ומונע את הפיכתו המכאיבה לסעיף 'חובות אבודים'
  • בנקים וחברות למימון חוץ-בנקאי מאפשרים, על בסיס פוליסת ביטוח האשראי, להרחיב את מסגרות האשראי והמימון של עסקכם
  • ביטוח האשראי מסייע לכם להכיר את יכולת התשלום של לקוחותיכם ומאפשר לכם להציע להם תנאי תשלום תחרותיים - ובכך למנף את עסקכם
  • ביטוח האשראי מסייע לכם להגדיל ולגוון את מקורות המידע של עסקכם